Konferencje i szkolenia marketingowe 2022

Konferencje i szkolenia B2B

Źródło zdjęcia: Flickr.com (licencja)

Wybrane wydarzenia (konferencje, spotkania, szkolenia, kursy, webcasty itp.), które moim zdaniem mogą zainteresować osoby zajmujące się marketingiem B2B.

Jeśli uważasz, że w tym zestawieniu brakuje wydarzenia? Daj mi znać!

Konferencje i szkolenia 2022

  • 18 maja 2022, on-line: Content marketing w sprzedaży i marketingu B2B. Jak zaplanować skuteczną strategię marketingu treści – szkolenie prowadzone przez Łukasza Kosuniaka. Gorąco polecam!
  • 24 maja 2022, on-line: Pierwsza (i bezpłatna!) konferencja o sales enablement w Polsce! czyli sales enablement jako klucz do generowania wzrostów sprzedaży i efektywności handlowców. Jak dział marketingu, sprzedaży i hr mogą zwiększać wyniki sprzedaży dzięki systemom sales enablement?
  • 1-2 czerwca 2022, online: #LinkedinLocalVirtual – czwarta edycja konferencji poświęconej LinkedIn’owi jako narzędziu komunikacji marketingowej. Zestaw prelegentów wskazuje, że będzie też sporo o B2B.
  • 13-16 września 2022, Cleveland: Content Marketing World – największa i najważniejsza konferencja poświęcona content marketingowi. Dla mnie szczególna o tyle, że będę tam gościł już po raz trzeci jako prelegent (ty razem temat to analityka i wykorzystanie master data). Wyprawa na ocean to duże przedsięwzięcie, dlatego zwracam uwagę na możliwość kupna dostępu do nagrań wideo wszystkich lub wybranych prelekcji.
  • Jesień 2022, Gdynia: Pipeline Summit – konferecja p1oświęcona sprzedaży B2B w firmach technologicznych
  • Q1-Q2 2022, online: Content Marketing Europe 365 – Nie możesz pojechać na Content Marketing World do Cleveland? Ale może za to możesz zobaczyć wybrane sesje on-line z tej konferencji!

Kursy marketingowe B2B

Szkolenie: B2B Marketing Professional – Kompletny kurs marketingu B2B dla początkujących marketerów i przedsiębiorców przygotowany przez  Łukasza Kosuniaka. Kurs prowadzony jest w formie zajęć online na żywo (pięć modułów, każdy o długości dwóch godzin).

Szkolenie: Marketing B2B – Pierwszy w Polsce kurs wideo o marketingu B2B przygotowany przez Łukasza Kosuniaka (B2BPowerGroup) i Piotra Kwietniaka (CISCO). Dowiedz się, co naprawdę działa w świecie cyfrowego marketingu dla biznesu.

Akademia Sales Angels – Pomimo, że jest to szkolenie przeznaczone dla handlowców (a nie marketerów) to gorąco polecam, ponieważ zawiera całkiem sporo elementów dot. marketingu B2B. A partner w postaci handlowca rozumiejącego marketing i mającego wiedzę jak go wykorzystać jest to nieoceniony zasób!

Skuteczna sprzedaż B2B – Autorskie szkolenie Bartosza Majewskiego, założyciela firmy Casbeg. Kurs jest przeznaczony dla osób, które chciałyby sprzedawać więcej i lepiej. Jeśli chcesz, aby Twoja sprzedaż bazowała na danych, a nie domysłach i przeczuciach, też znajdziesz tutaj sporo wartości. W szczególności kurs jest polecany wszystkim tym, którzy są na pierwszej linii kontaktu z klientem – handlowcom, zarządzającym sprzedażą, a także sprzedającym prezesom i właścicielom firm.

Content Marketing University – Roczny, zdalne szkolenie przygotowany przez Content Management Institute, niestety nie ogranicza się jedynie do B2B, ale to chyba najlepsze źródło wiedzy w obszarze content marketingu.

Studia podyplomowe marketing B2B

Akademia im. L. Koźmińskiego: Cyfrowa transformacja –  intensywny program menedżerski, którego celem jest przygotowanie średniej i najwyższej kadry zarządzającej, a także właścicieli firm do działania w cyfrowym świecie lub z jego wykorzystaniem. W programie pojawia się wiele aspektów związanych z B2B.

* * *

Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

2 Responses to Konferencje i szkolenia marketingowe 2022

  1. Pingback: „Predictable revenue” | Marketing B2B

  2. Pingback: Podcast: Organizacja sprzedaży musi opierać się na specjalizacji | Marketing B2B

Zostaw komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: